Operator Wózka Widłowego

3 000,00 zł

umowa o pracę

Duża Firma Handlowa z Pruszcza Gdańskiego zatrudni pracownika na stanowisko Operatora Wózka Widłowego

Obowiązki

- obsługa wózka widłowego,
- rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów na wyznaczonej powierzchni magazynowej oraz zabezpieczanie ich przed uszkodzeniem,
- przyjmowanie i rozładunek dostaw,
- prace magazynowe

Wymagania

Wymagania

- uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych - nowe uprawnienia UDT mile widziane,

- dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku,

- chęci i motywacja do pracy

Oferujemy

Oferujemy

- umowę o pracę na pełen etat,

- praca od poniedziałku do piątku, okazjonalnie soboty,

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

- pracę na nowoczesnym , wysokiej jakości sprzęcie,

- przyjazną atmosferę,

- wsparcie w procesie adaptacji,

- dodatkowe ubezpieczenie grupowe

Klauzule informacyjne

Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Operator Wózka Widłowego przez Firmę Handlową TESSO Sp. J. z siedzibą w 81-549 Gdynia ul. Spokojna 20A, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 592

nr ogłoszenia: 676